Mister Motley

Bananenkunst verzameld door lezers van Motley

19 december 2014

Een week geleden vroegen we iedereen op Facebook kunstwerken in te sturen waar bananen een prominente rol in spelen. Dit, naar aanleiding van veel lezersreacties op de blog a banana story. Hierbij de eerste oogst met inzendingen. Hartelijk dank voor het opsturen. 

Ingezonden door Arjen van Krieken:




Arjen van Krieken,Banana, 2013

Ingezonden door Alex de Vries. ”Het werk maakte deel uit van een wandkunstwerk van 4 x 4 meter gemaakt voor de Foyer van het toenmalige Shaffy Theater (gevestigd in Felix Meritis, Keizersgracht 324 te Amsterdam) in mijn opdracht. Het werk is ook geëxposeerd in 1988 in het Centraal Museum te Utrecht in de tentoonstelling ‘Zeven maal vier x vier’ waar ook zes andere kunstwerken die voor het Shaffy Theater waren gemaakt, werden getoond”:




CWM Dolk, zonder titel, 1986

Ingezonden door Anja Vermeer:




Anja Vermeer,untitled , 2014

Ingezonden door Maria van den Broek. ”Ik heb de binnenkant van een gepelde banaan in oost Indische inkt geplet en daar afdrukken mee gemaakt in de tekening.” :




Maria van den Broek, Rubbish1

Ingezonden door Wietske van der Graaf:




Kayanwok, ‘imaginative Banana series’

Ingezonden door Joel van Lith:




Joel van Lith

Ingezonden door Britt Hoencamp.” Ik ben Britt, een 16 jarige scholiere. Ikzelf heb me voor een kunstproject op school ook beziggehouden met bananen.Voor deze foto heb ik er voor gekozen mezelf te fotograferen met 20 bananen om me heen”.:




Britt Hoencamp

Ingezonden door Felix Kindermann:




Felix Kindermann, ASMR – I’m Going to Be Your Esthetician Today

Ingezonden door Aaltje van der Molen. ”Deze tekening is in het bezit van kunstenaar Germen Zoer; die hem ingelijst boven de haard heeft hangen.Een ode aan onze gekke vriendschap; die helaas gebroken is. Ik weet ook niet of de bananen daar nog hangen en of hij nog in hetzelfde huis met de haard woont.”:




Aaltje van der Molen

Ingezonden door Christa te Dorsthorst




Erika Zwaan

Ingezonden door Joop Visser:




Jaring Lokhorst

Ingezonden door Wieke Teselink:

Ingezonden door Marjan Broekhorst:




Jonathas de Andrade, 40 nego Bom é um real

Ingezonden door Yente Sierksma:




Eva Meijer, Fusarium, 2014

Ingezonden door Jan te Plate:




Mike Kelley, Banana Man Costume

Ingezonden door Michelle Verbeek:




Elsemarijn Bruys
Advertenties

Ook adverteren op mistermotley.nl ? Stuur dan een mail naar advertenties@mistermotley.nl

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

* verplicht

Meer Mister Motley?

Draag bij aan onze toekomstige verhalen en laat ons hedendaags kunst van haar sokkel stoten

Nu niet, maar wellicht later